Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Kudowy Zdrój do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Kudowy Zdrój, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Kudowie Zdrój na pewno potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i łatwe rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z wyliczaniem kosztów pobytów.


Niewątpliwym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między recepcjonistami. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Bałtyk Resort 25.11.2015 13:41

W naszym obiekcie Bałtyk Resort korzystamy z NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe, przede wszystkim raporty, których nie widzieliśmy wcześniej w innych programach hotelowych. Rezerwacje dodawane są bardzo szybko, więc wszystko odbywa się naprawdę zręcznie.

Pensjonat*** Karkonoski SPA 25.11.2015 13:42

Ten program recepcyjny bardzo się u nas sprawdza. Korzystamy z niego już pewien czas i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Według nas, to na tę chwilę jeden z najkorzystniejszych programów z jakich korzystaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i darmowy, ma sporo przydatnych funkcji i opcję rezerwacji online, z której też zdecydowaliśmy się korzystać. Polecamy!

Dodaj komentarz