Krótkie spojrzenie na Kudowę przez pryzmat konferencji

Tym razem coś, co zainteresuje właścicieli firm, ludzi ze świata biznesu, kręgi naukowe i inne grupy ludzi, które często spotykają się w swoim gronie. W stricte zawodowych celach rzecz jasna, w końcu po to robi się merytoryczne konferencje, żeby praca przynosiła lepsze efekty. Kudowa-Zdrój z pewnością jest niezłym miejscem na organizację takich przedsięwzięć, choćby z uwagi na dużą i zróżnicowaną bazę noclegową.

Laik powiedziałby na to “Co ma piernik do wiatraka?”, ale to właśnie takie miejsca wydają się być najlepsze na organizację konferencji. Wiele obiektów noclegowych, zresztą nie tylko w Kudowie, posiada jedną salę konferencyjną z niezbędnym, multimedialnym wyposażeniem. Czasami zresztą nie jedną, a kilka różnej wielkości - od parunastu do nawet kilkuset osób. W końcu są i wyjazdy szkoleniowe dla małych firm, i wielkie zjazdy dla całej branży. A to zawsze najwygodniejsze rozwiązanie, sala konferencyjna i łóżka dla uczestników w jednym miejscu.

Innym z istotnych czynników, który wpływa na wybór lokalizacji konferencji, będą potencjalne atrakcje dla gości. Zarówno w mieście, jak też zapewniane przez gospodarza. Połączenie pracy z integracją i odrobiną zabawy sprawdza się bowiem wyśmienicie. Pod tym akurat względem Kudowie-Zdrój nieco brakuje do najlepszych ośrodków w Polsce. Jeśli rozchodzi się o konferencje Kraków to w kraju zdecydowany lider. Przynajmniej gdyby oceniać pod względem popularności obiektów konferencyjnych.

Dodano: 2017-09-22
Komentarze (0)
Dodaj komentarz