Cottonina w Świeradowie-Zdroju

Świeradów-Zdrój leżący w Górach Izerskich jest jedną z najbardziej interesujących miejscowości na Dolnym Śląsku. Relaksujący i gościnny nastrój zdrojowej miejscowości ściąga do siebie nie tylko hobbystów górskich wędrówek, ale także (a nawet bardziej) ludzi chcących odłączyć się od biegu powszedniego życia.
Wprawni kuracjusze zdają sobie sprawę, jak duże znaczenie dla relaksu ma zarezerwowanie dobrego miejsca noclegowego. Nie wszystkie hotele w Świeradowie Zdrój mogą zaspokoić jakością oferowanych usług. Z tego powodu wskazane jest poświęcić więcej czasu i wybrać ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.
Jedną z najbogatszych ofert w uzdrowisku dysponuje hotel Cottonina. Ten XIX-wieczny budynek znajdujący się blisko ścisłego centrum należał w przeszłości do fabryki bawełny. Aktualnie wespół z innym obiektem tworzy niezwykły zespół noclegowy wyposażony między innymi w komfortowe SPA, ekskluzywną restauracje, czy też klub muzyczny. Całość ma na celu troszczyć się o odpoczynek ciała, jak również umysłu. Cottonina oddaje do dyspozycji wczasowiczów 18 gustownie wyposażonych pokoi w pięknej Willi Fabrykanta, w tym 3 pokoje klasy Deluxe, jak również prawie 40 pokoi umieszczonych w nowo postawionym hotelu Mineral SPA .
Cottonina to hotel w Świeradowie Zdrój położony w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Blisko znajduje się wieża zegarowa z galerią widokową o wysokości 46 metrów.
Zaczynając przeglądanie pakietów, jakie oferują hotele Świeradów Zdrój należałoby rozpocząć od zaznajomienia się z pakietami wypoczynkowymi hotelu Cottonina.

Dodano: 2013-11-12
Komentarze (0)
Dodaj komentarz