Dom Pracy Twórczej Cyganeria

Klimatyczne centrum życia towarzysko-kulturalnego w Kudowie. A ściślej rzecz biorąc - tej jego części, która lubi tworzyć sztukę i ma w sobie spore pokłady artystycznej ekspresji. Bez zadęcia, patosu i histerii, które mogłyby charakteryzować styl bycia oraz osobowości znaczącej części najwyżej cenionych artystycznych elit.

Dom Pracy Twórczej “Cyganeria” zaprasza do siebie wszystkich, którzy chcieliby nad czymś kreatywnie popracować i przyjrzeć się bliżej temu, co innym w duszy gra. Słowem: marzycieli, niepokorne duchy oraz życiowych poszukiwaczy.

Naturalnie placówka, działająca w strukturach miejskiej biblioteki, regularnie organizuje rozmaite wystawy, wernisaże, warsztaty i spotkania. Tematyka najczęściej kręci się wokół najróżniejszych dziedzin twórczości (choćby tak niekonwencjonalnych jak taniec z ogniem), ale zdarzają się też takie wydarzenia jak krótki kurs właściwego budowania relacji i porozumienia z psami.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Instytucja pełniąca rolę miejskiego ośrodka kultury, zachęcającego mieszkańców, kuracjuszy oraz turystów do uwolnienia swojego kreatywnego potencjału i zaprezentowania swojej twórczości podobnym sobie niespokojnym duszom. DPT “Cyganeria” to także miejsce towarzyskich spotkań, organizacji wernisaży i wystaw oraz intrygujących, niekonwencjonalnych spotkań.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz